"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Yüksek korunaklı cezaevine gizlice girdi!

haber resimİzmit Kandıra Yolu üzerinde bulunan Kandıra Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'ne bir mahkum gizlice girdi. Adının Haydar Ş. olduğu belirtilen 35 yaşındaki şahsın tünel kazarak cezaevine girdiği belirlendi. Haydar Ş.’nin, sayım görevlilerinin kapıyı açık unutmalarından yararlanarak boş bir koğuşa yerleştiği sanılıyor. 10 gündür elini kolunu sallayarak gezen misafir mahkumun yapılan aramalarda fark edildiği öğrenildi. İlk kez gerçekleşen bu olay şaşkınlık yarattı. Cumhuriyet Savcısı ile jandarma yetkililerinin cezaevinde inceleme yaptığı, ayrıca güvenlik kameralarındaki görüntüleri dondurarak incelediği kaydedildi.

Kendi kimliğiyle cezaevine girdiğini bildiren Haydar Ş. savunmasında, kötü bir niyetinin olmadığını, evine gönderilen borç tebligatı yüzünden bu yola başvurduğunu söyledi. Haydar Ş. şöyle dedi:
“İş yok, borç çok. Borcum olmasa, kimse hatırımı sormayacak. Dışarısı çekilmez oldu. Bu psikolojiyle ancak bir çocuk yapabildim”
Adı geçenin eşi ise, "Eşim cezaevinden kaçmadı. Kendi rızasıyla içeri girdi. Bu nasıl adalet? Hüdaverdi ile ortada kaldım. Eşim, istek yapsın, bizi de yanına alsın” şeklinde konuştu.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(16.04.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Milletvekillerini tanıma zorunluluğu getiriliyor
»Emekliden Bakana cevap: 799 lirayla geçiniyorum.

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com