"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Yılın Gazetecilik Olayı: Uzaylılara Ulaştık…

haber resimVOL SİTRİT muhabiri Necati Cambaz, bir yıldır irtibatta olduğu uzaylıları ülkemize gelmeye ikna etti. Uzun süredir medyadan gizlenen bu irtibat, önceki gün Taksim’de insanların şaşkın bakışları arasındaki buluşmayla noktalandı.

Uzaylıların, kendilerini dünya insanlarına tanıtabilmek amacıyla bazı dünyalılar ile direkt temas halinde oldukları zaten biliniyordu. Amerikalı Dr. Daniel Fry, George Adamski, Dr. Frank Stranges ve Cari Anderson sözü edilen şahıslardan. Ancak hiçbiri bir uzaylıyı ülkesine davet etmeyi başaramadı. Olayın medyaya yansımasından sonra Amerika'da yayınlanan UFO dergisi SAGA, konuya geniş yer vererek, VOL SİTRİT’i kutladı.

Büyük buluşmaya, UFO’nun pilotu dahil olmak üzere üç uzaylının geldiğini belirten N.Cambaz, tek aksiliğin buluşma günü Taksim’de gerçekleştirilen "Parasız Eğitim İstiyoruz" mitingi olduğunu söyledi. N.Cambaz, "Bir anda eylemcilerin arasında kaldık. Biz alışkınız ama uzaylılar değil. Neyse ki, polislerin sıktığı gaz bunlara oda spreyi gibi geldi. Meğer gazdan etkilenmiyorlarmış. Ben mutluluktan ağlıyormuş gibi yaparak durumu idare ettim. Onlar da yaşananları karşılama töreni zannetti. Ancak olaylar sırasında, bu adamların UFO’su tahrip oldu. Nasıl geri dönecekler bilmiyorum. Çok ayıp olacak…" dedi.

Okuyucularımızın merak ettiği soruları N.Cambaza sorduk. Sorular ve aldığımız yanıtları şöyle:

VS- Buluşma yeri neden Taksim?
- Bu uzaylıların İstanbul’da bildikleri başka bir yer yok. Her yılbaşı gecesi Noel Baba kıyafetiyle buraya gelip bizimle dalga geçiyorlarmış. O nedenle Taksim.

VS- Geldikleri yer hakkında bilgi verdiler mi, nasıl anlaştınız?
- Güneş sistemine en yakın yıldız sistemi Alpha Centauri’den geldiklerini söylediler. Polis inanmadı tabii… "Çıkart şu suratındaki maskeyi" dedi… Bizim dilimizi gayet güzel konuşuyorlar. Kendi aralarında konuşmadan anlaşıyorlar. Şimdi içerdeler. Dertlerini nasıl anlatacaklar bilmiyorum.

VS- Uzaylıların ulaşabildikleri gezegenleri ele geçirme gibi bir planları varmış, doğru mu?
- Uzaylılardan birini kenara çekip bu konuyu sordum. Ne mi dedi? "Dünyanın içine etmişsiniz, başka işimiz mi yok?" dedi.

VS-Uzaylıların ülkemize geliş nedeni ne olabilir? Bir şey öğrenebildin mi?
- Tecavüz edildikten sonra parçalanan Venüs heykeli olayı onları çok üzmüş. O heykelin yerini sordular. Heykeli, Alpha Centauri’ye götürmeyi düşünüyorlarmış.

VS-Ünlü astrofizikçi Stephan Hawking, uzaylılardan uzak durulmasını söylemişti. Ne diyorsun?
- Sonunu düşünen işin içinden çıkamaz. Stephan Hawking ile uzaylılar arasında bir şey geçmiş olmalı.

VS-Dünya tarihine geçmiş bulunuyorsun. Ne hissediyorsun?
- Benim böyle bir iddiam yok. UFO konusu sadece benimle gündeme gelen bir konu değil. Dünya benim çektiğim fotoğrafı konuşurken, ülkemize davet ettiğim uzaylıların başına gelenler beni üzüyor.

VS-ABD, uzayın sırlarına ulaşmak için milyarlarca dolarlık harcamalar yapıyor. Biz konuk uzaylıların UFO’sunu nasıl tamir ettireceğimizi düşünüyoruz. Düşündürücü değil mi?
- Haklısınız. Bütün bu yaşadıklarımı "UFO’NUN UF’U" adlı kitabımda ayrıntılı olarak anlatacağım.

VOL SİTRİT olarak biz de Necati Cambaz’ı kutluyor, kitabını okumak için sabırsızlanıyoruz.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(15.02.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Marslılar ABD’yi protesto etti
»TOKİ’den dar gelirliye ucuz garaj

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com