"Yalan Dolan Haber Merkezi"

TRT Genel Müdürü, “Belki katılırız, belki de katılmayız” dedi.

haber resimTRT Genel Müdürü İsmail Şahin, gazetecilerin kendisine yönelttiği “Bu yıl Eurovisyon’a katılacak mıyız?” şeklindeki soruya, “Ben bilmem Eşref bilir. Belki katılırız, belki de katılmayız” dedi. Ancak Eşref kim, söylemedi. Şahin, “ABD ile Rusya anlaştı. Bu durumda Suriye, kimyasal silahlarını teslim edip Eurovisyon’a katılsın. Biz, bu yıl da katılmayabiliriz. Yönetim Kurulu bu konuda yetkiyi bana verdi ancak yine de, Eşref ne derse o olur” diye konuştu.

Anamur Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Sarı Muz Festivali’ne katılan ve muzun göz seyirmesine iyi geldiğini vurgulayan Şahin şunları söyledi:
“Burası muz cumhuriyeti değil. Dolayısıyla muzu yiyeceğiz ama kabuğuna basmayacağız. Eurovision’da ortaya çıkan rüşvet ve oy satın alma iddiaları bizim haklı olduğumuzu gösterdi. Kömür dağıtarak oy satın alan kimse çıksın ortaya.”

Bu arada, TRT’nin teklif götürmesi halinde, 'Çikita Muz', 'Nane' gibi hitlere imza atan Ajdar’ın teklifi geri çevirmeyeceği ifade edildi. Ajdar, “Odun koydum sobama, yapma böyle obama” adlı şarkısı ve dansıyla Avrupa'yı sallayacağını iddia etti.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(16.09.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Sarkozy Prostat Kanseri (mi?)
»Berber Esnafı Tıraşlanacak Binalara Talip

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com