"Yalan Dolan Haber Merkezi"

TFF Başkanvekili Ufuk Özer, "Statlardaki koltuklara emniyet kemeri takılsın" dedi.

haber resimTürkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ufuk Özer, Galatasaray ile Beşiktaş arasındaki olaylı derbi hakkında açıklamada bulundu. Özer, "Statlardaki koltuklara emniyet kemeri takılırsa yeşil sahaya inmek zorlaşır. Ben şahsen, emniyet kemeri olsa seve seve takarım" dedi. Basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Özer, koltuklara emniyet kemeri takılması için Adalet ve Spor Bakanlığı'na talepte bulunacaklarını belirterek, “Bu artık bir ülke meselesi oldu. Yeşil sahaya inmek o kadar kolay olmamalı. Maç bitmeden emniyet kemeri açılmamalı. Aksine davranan cezasını bulmalı" şeklinde konuştu.

Bu konuda koltukçulardan da destek alınması gerektiğini ifade eden Ufuk Özer, şöyle konuştu:
"Bizim yönetim kurulu toplantımız vardı. Toplantıda emniyet kemeri aklıma geldi. Yapılır mı yapılmaz mı bilmiyorum ama maçla ilgili önce adli yargı süreci var. Zayıfı var, şişmanı var. Emniyet kemeri takamayacak kişiler, Devlet Hastanesi Sağlık Kurulu'ndan rapor alabilir. Yönetim kurulu, hukuki süreç bitince emniyet kemerinde son kararı verecek. Eğitim tabii ki önemli ama 4+4+4 yetmiyor deme ki. Bir 4 daha eklemeli.”

TFF Başkanvekili Ufuk Özer’in, koltuklara emniyet kemeri takılması fikrini olumlu karşılayan bir futbolsever, “Tüylerim diken diken oldu ve hoşuma gitti” şeklinde konuştu.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(25.09.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Gezici masal ekibi görev başında
»TÜİK’ten kalitesiz twit itirafı

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com