"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Temsili tabuttan Cansız İnsan Çıktı

haber resimAntalya’da, Tatile Gidemeyenler Derneği’ne mensup şahıslar önceki gün deniz mevsimini protesto etti. Ancak anılan grubun gösteri sırasında omuzlarda taşıdığı temsili tabuttan cansız insan çıkması şaşkınlık yarattı.

Edinilen bilgilere göre, Kazım Özalp Caddesi’nde sloganlar eşliğinde yürüyen ve üzerinde "Bu dünyada biz de serinlemek istiyoruz" yazılı temsili bir tabut taşıyan protestocular, Muratpaşa Camisi avlusunda toplandı. Dernek üyeleri burada temsili tabut önünde temsili cenaze namazı kılmak için saf tuttu. Camiden çıkanların yanı sıra, çevredeki vatandaşlar ise, "Somalililerden farkımız, biz bir salkımız" yazılı dövizler bulunan gruba alkışlarla destek verdi.Basın açıklaması yapan dernek başkanı Behçet Kavruk, 15 yıldır tatil yapma umuduyla yaşadığını belirterek, “Sen yanmasan, ben yanmasam, elalemin gavuru serinleyemez” dedi.

Kışlahan Çarşısı önüne kadar yürüyen gruba polis müdahale edince, tabut yol ortasına bırakıldı. Bu sırada, Tatile Gidemeyenler Derneği başkanı Kavruk, sesleri duyulana kadar eylemlerinin devam edeceğini bildirdi.
Göstericilerin bıraktığı tabutu polisler yoldan kaldırırken, tabutta cansız insan bulunduğu anlaşıldı. Polisin yaptığı araştırma sonucunda, temsili tabutun, Muratpaşa Camisi avlusunda yanlışlıkla başka bir tabutla karıştırıldığı öğrenildi. Olayın ardından, polisin diğer tabutu aradığı belirtildi.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(26.03.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Bakanlar Değişti
»‘Kaçak düşünme’ beyni yoruyor

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com