"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Temizlik görevlisi temiz topluma kötü örnek olmakla suçlandı

haber resimİstanbul-Florya'da, Like Rezidans'ın temizlik görevlisi olduğu ifade edilen Şadiye Hamarat'ın, bir televizyon kanalında yayınlanan "Haydi Yiyin" isimli yemek programına düzenli olarak katıldığı ortaya çıktı. Bir anda ünlenen temizlik görevlisi, temizliği aksattığı için temiz topluma kötü örnek olmakla suçlanıyor.

Olayın duyulmasından sonra Şadiye Hamarat, rezidans yöneticisini kastederek, "Tarık ağabeye sordum. Gerisi lafügüzaf" dedi. Şadiye Hamarat ayrıca, rezidans çatısı altında, şahsına yönelik hukuki dayanağı olmayan abartılı söylemlerde bulunulduğunu, Anayasa'nın 82.maddesi hükümlerine göre özel bir TV kanalında yemek tatmasına engel bir durum bulunmadığını söyledi. Rezidans görevlisi Tarık Teper ise, "Benden izin aldığını hatırlamıyorum. Yaptığı etik değil. Anladığım kadarıyla bir boşluğumdan yararlanmış" diye karşılık verdi. Rezidanslarda bir etik kurulunun olmadığını hatırlatan yönetici, "Etik kurulu kurulsa bu arkadaşımız böyle bir şey yapamaz" diye ilave etti.

"Haydi Yiyin" programının yapımcısı tarafından basına yapılan açılamada ise, Şadiye Hamarat'ın programda pişirilen yemekleri vatandaş adına tattığı, tatmakla kalmayıp çok güzel yorumlarda bulunduğu, adı geçene alkış başına 10 TL ödemede bulunulduğu belirtildi. Şadiye Hamarat'ın, daha uzun süre kamuoyunu meşgul edeceği bekleniyor.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(20.02.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Evlerde enerji tasarrufuna çözüm: kazaktan yapılmış don…
»İstanbul’da Mafya Anaları Türedi

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com