"Yalan Dolan Haber Merkezi"

TBMM Kayıp Koltuk Araştırma Komisyonu, kayıp koltuğun bulunduğunu açıkladı

haber resimTBMM Kayıp Koltuk Araştırma Komisyonu, geçen yıldan beri kayıp olan mavi kumaş kaplı milletvekili koltuğunun bulunduğunu açıkladı.

Komisyon Başkanı Melahat İnce, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, ''Koltuğu, vatandaşların ihbarı üzerine, başkentin en işlek caddelerinden birinde bulduk. Çok hor kullanılmış. Mobese kayıtları incelendikten sonra üzerine kimlerin oturduğunu anlayacağız” dedi. Kaybolan bir koltuğun bile acısını yüreklerinde hissettiklerini belirten Melahat İnce, koltuğun hangi milletvekiline ait olduğunu söylemedi. Ancak, “Sayın milletvekilimiz koltuğunu kaybettikten sonra yemeden içmeden kesildi. Koltuğum diye tutturdu. Bu nedenle vatandaşın derdini dinleyemedi. Allah kimsenin başına vermesin” diyerek, Komisyonun ''kayıp koltuklar'' sorununa yoğunlaşacağını belirtti.

Bir basın mensubunun "Örgüt işi olabilir mi?" sorusu üzerine Melahat İnce, "Örgüt oturup örgü örmez, olabilir de olmayabilir de…" diye yanıt verdi. Konuşmanın ardından, ''kayıp koltuk'' temalı şiirler okunurken, kayıp koltuğun değişik açılardan çekilmiş fotoğrafları sergilendi. Uzmanlar, bulunan koltuğun onarılması halinde, astarının yüzünden pahalıya geleceğini ifade ediyor.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(12.10.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»New York Times'a göre, Olimpiyatları kaybetmemizin nedeni…
»Yüzde 100 yerli motosiklet “Kanuni” yollarda

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com