"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Taksim’de Popçu Kışlası’nın yapımına başlandı

haber resimİstanbul Büyükşehir Belediyesi, Taksim’e Popçu Kışlası yapıyor. Belediye Başkanı Vekili Nadir Topçu, Popçu Kışlası yapılmasına yönelik sorular üzerine, "Oraya AVM yapılması mümkün değil. Çünkü üst katta oturan Kamil Bey’i ikna edemedik. Burada ciddi anlamda bir pop müzesini arzu etmekteyiz" dedi. Bir gazetecinin, "Yaşanan olayların ardından Gezi Parkı’nda son durum nedir?" sorusuna ise, “Hava bedava, gaz bedava, cop bedava. İmreniyorum keratalara. Bu durum neden farklı yönlere çekiliyor, anlamıyorum” şeklinde konuştu.

Nadir Topçu, popçuların çevreyi rahatsız etmeden kullanabileceği mekânlar oluşturmak istediklerini belirterek şunları söyledi:
“Televizyon konuşmalarında ifade ettim. Trafik yer yeraltına alındıktan sonra Taksim’de in cin top oynayacak. Alana canlılık getirmek amacıyla, Popçu Kışlası’nda karar kıldık. Çevredeki binaların cephe giydirme işlemlerinde ise, kimseyi tahrik etmeyen seçenekler üzerinde duruyoruz. Kasıt budur esasında ama bu farklı değerlendirildi.”

"Referandum planınız var mı?" sorusuna Nadir Topçu, "Samimi olarak söyleyeyim referandum yapalım mı, yoksa yapmayıp yatalım mı referandumu yapılsa iyi olur. Biz, Necati Şaşmaz’ın dublöründen de görüş aldıktan sonra işe giriştik“ diye yanıt verdi.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(14.06.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»ABD’nin ikinci adamı Joe Biden ile görüştük
»Havaya Bakarken Kayboldular

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com