"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Rezidansın elbise dolabında yaşıyor

haber resimİstanbul’da yaşayan sanayici Sami Salaş, 1,5 milyar dolara aldığı rezidansın elbise dolabında sevgilisiyle birlikte yaşıyor. Karısı tarafından evden atılan Salaş, “Deniz manzaralı rezidansı aldım, rahatladım” dedi. Rezidansın elbise dolabında yaşama fikrinin sevgilisinden geldiğini belirten ünlü sanayici, “İnternet yok, televizyon yok, çok samimi bir ortam var. Bir hobi bahçesi bulana kadar bu şekilde yaşamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Tuvalet ihtiyaçları için rezidansın alt katındaki AVM’ye gittiklerini söyleyen Salaş, hayatından memnun.

Edinilen bilgilere göre, olayın medyaya yansımasından sonra anılan rezidansa ilgi arttı. Sloganı ise, “Elbise dolabında sıcak bir yaşam” olarak değiştirildi.
Rezidansın yönetim kurulu başkanı Nazif Kolay, elbise dolabında yaşamayı akıl edemediklerini belirterek şöyle söyledi: “Her zaman hayal kurarım, ancak böylesini kurmadım. Elbise dolaplarını daha konforlu hale getireceğiz.”
(Ahmet Zeki Yeşil)
(01.04.2017)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Bakan Günay ÖSYM’ye Talip
»Yılın Gazetecilik Olayı: Uzaylılara Ulaştık…

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com