"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Final Dönemi Öncesi Evi Yanan Öğrenci Komplodan Şüpheleniyor.

haber resimÇan eğrisi sistmenin geçerli olduğu üniversitede lisans eğitimini sürdüren A.K.'nın öğrenci evinde, final dönemi öncesi çıkan yangın şüpe uyandırdı. Sınavlarda aldığı yüksek notlarla tanınan A.K. "Düşük not almam için evim kundaklanmış olabilir. Bu bana yapılmış bir komplo" dedi. A.K. sözlerine şu şekilde devam etti : Markete çay almaya çıkmıştım. Dönerken itfaye aracının sesini duydum ama pek umursamamıştım. Ancak eve yaklaşınca evin alevler içinde olduğunu gördüm ve şok oldum. Evde ders notlarım vardı, onları almak istedim ancak izin vermediler. Onları asla affetmiycem.

Sınıf Arkadaşlarımın bir Komplosu Olabilir
Arkadaşlarım sürekli "Sınavlarda pek kasma biz de geçelim" şeklinde baskıları oluyordu. Hatta bir dönem açıkca tehdit bile etmişlerdi, ancak ben pek umursamamıştım. "80 de alsan AA, 100 de alsan AA pek kasma" demişlerdi.

AA var AA var
Tamam haklı olabilirler ama ben akademik kariyer düşünüyorum o nedenle benim için 80'le alınan AA ile 100'le alınan AA arasında çok fark var. Her ne olursa olsun en iyi şekilde finallere hazırlanmaya devam edicem. Gerekirse otogarda ders çalırım.

İtfaye Ekiplerinin Sorusuna Sinirlendi
Yangın söndürüldükten sonra ekiplerin "Sigara içiyor muydunuz" sorusuna sinirlenen genç, "içiyorsam kendime içiyorum sizine" şeklinde yanıtladı ve telefonla arkadaşlarını arayarak ders notu aramaya başladı.
(26.12.2011)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Demokrasi Nöbeti’nin Bittiğine İnanmayanlar Var
»Korkulan oldu… Öğrenciler tabletleri yuttu…

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com