"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Noel Baba bu yılbaşı Türkiye’ye gelmiyor

haber resimHer yılbaşı gecesi çocuklara hediye dağıtan Noel Baba, bu yıl Türkiye’ye gelmiyor. “Noel Baba uyduruk bir adam” ve “Kapı yerine bacayı kullanıyor” şeklindeki eleştirilere çok üzüldüğünü belirten Noel Baba, “Çocuklara sürpriz olsun diye bacadan giriyorum. Bacalar çok kirli, pencereler kapalı. Ne yapacağımı şaşırdım. Siz, en iyisi Nasrettin Hoca’yı çağırın” dedi.

Yılbaşını Değerlendirme Toplantısı'na katılan ve adının açıklanmasını istemeyen Kültür ve Turizm Bakanlığından bir yetkili, konu hakkında şöyle söyledi:
"Aziz Nikola diye biriymiş… Rahmetli sinema oyuncusu Aziz Basmacı’nın nesi olduğunu araştırıyoruz. Belli ki, Nasrettin Hoca’yla arasında bir sorun var. Biz taraf olmayız. Ancak yılbaşı gecesi, Nasreddin Hoca’yı görevlendirebiliriz.”

Noel Baba Barış Konseyi Başkanı Mümtaz Taze ise, “Yılbaşı gecesi Noel Baba kılığındaki polislere rastlamayacak mıyız?” diye sordu. Şimdi, İstanbul’da yılbaşı gecesi, taciz ve gasp olaylarına Nasrettin Hoca kılığındaki Emniyet görevlilerinin müdahale edeceği düşünülüyor.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(31.12.2016)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Evlerde enerji tasarrufuna çözüm: kazaktan yapılmış don…
»Kayıp Kaçak Formülü

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com