"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Nihat Doğan müziği bıraktı

haber resimMüzik dünyasından üzücü bir haber… Ünlü türkücü Nihat Doğan, bir hafta önce müziği bıraktı ve amatör kümedeki Büyükderespor'u çalıştırmaya başladı.

Basın açıklamasıyla ulusa seslenen Doğan, teknik direktörlükte ileriye yönelik hedeflerine dikkat çekerek, Fatih Terim’in yerinde gözü olduğunu söyledi. Doğan, “Maç sırasında türkü söyleyerek oyuncuları motive ediyorum. Real Madrid'in hocası Jose Morinho'da benim gibi yapıyor. Beni hem alkışlayan, hem de tribüne gönderen sayın hakemi anlamıyorum. Ben Guardian’a kapak olmuş adamım, millet gitsin kumda oynasın. Hahaha…" dedi. Bilindiği gibi Doğan, takımının deplasmanda oynadığı Irmakspor maçında hakem tarafından saha dışına maden suyu almaya gönderilmişti.

Gelişmelerden dolayı medyayı suçlayan Doğan, medyanın insanları robotlaştırdığını, kendisinin de garip duygular içerisinde olduğunu ve “Cingıl cingıl Şaziyem” isimli cingılının yarım kaldığını, bu konuyu yakında Aydın Doğan ile görüşeceğini ifade etti. Ünlü sanatçı, bir gazetecinin “Ne zaman soyunacaksınız?” şeklindeki sorusuna ise, “Senin gibi yaşlı bir insanın böyle genç gibi sorması ayıp. Sanatçı toplumun aynasıdır. Bak bana, gör kendini. Aydını olmayan bir millet, çimsiz bahçe gibidir. Çok şükür, üstüme başıma bir şeyler alabiliyorum. Ozon tabakasındaki delik için soyunanlara gülüyorum” şeklinde cevap verdi.

Bu arada, “Nihat Doğan Partisi (NDP) ne zaman kurulacak?” sorusuna bir hayli öfkelenen Doğan, şunları söyledi: “Bu konuda çok talep var. Ancak benim girdiğim beachlere laf ediyorlar. Aynı beachde güneşlenen diğer sanatçılar neden parti kurmuyor? Sizin dualarınızla var olmadık, Siz istiyorsunuz diye de parti kurmayız”.

Bu açıklama, Büyükderespor'un sportif direktörü olan ünlü şarkıcının şimdilik parti kurmayı düşünmediği anlamına geliyor.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(16.11.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»LYS sıfırcıları örgütleniyor!
»Eylemci vatandaşa yeni haklar…

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com