"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Neil Armstrong'un Sırrı

haber resimAy'a ayak basan ilk insan Neil Armstrong'un 46 yıl önce Ay'a neden gitmek istediği ortaya çıktı. Armstrong'un evinde bulunan günlük herkesi şaşırttı. Çünkü adı geçen, "Apollo 11" adını verdiği günlükte konuyla ilgili olarak şunları yazmıştı:
"Ben böyle Dünya görmedim; gelen kazıkladı, giden kazıkladı. Üstüne üstlük herkes beni dışladı. Çok yalnızım. Bu Dünya'yı terk etmezsem adam değilim."

NASA, Armstrong'un günlüğünü inandırıcı bulmadı. Yapılan açıklamada "Karısıyla arası bozuktu. Psikolojisi bozuktu. Arabası bozuktu. Bu adamın her şeyi bozuktu. Harcırah alsın diye onu Ay'a gönderdik yine de yaranamadık. " denildi. Armstrong'un karısı ise, NASA'yı yalanladı. Aslında aya gidilmediğini, insanların kandırıldığını, kocasının bu yüzden bunalıma girdiğini söyledi.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(28.02.2017)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»“Tebrikler, kızınız hamile” mesajı yurtdışı kaynaklı
»Tatile gidemeyen evde kafa dinliyor

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com