"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Muhtar Adayı Ekrem, “Projem yok” dedi.

haber resimYaklaşan yerel seçimler nedeniyle, muhtarlar çalışmalarına hız verdi. Ankara‘nın, Kozalak Köyü Muhtar Adayı Ekrem Eker de bunlardan biri. Motosikletiyle kalabalık sokaklarda propaganda çalışmalarını sürdüren adı geçen seçim sloganında, “Muhtar deyip geçme, selam ver” ifadesini kullandı.

Güler yüzlü yeni bir muhtarlık anlayışı ile herkese bir fıkra anlatma sözü veren Ekrem Eker gazetemize yaptığı açıklamada, “Bir ilke imza atıyorum. Mühür basmıyorum. Projesiz yola çıkıyorum. Çünkü seçildiğimde bir şey yapmak niyetinde değilim. Dolayısıyla kimsenin fikrini sormayacağım. Bana inanan arkadaşlarla hep birlikte, seçime kadar gece gündüz hummalı eğleneceğiz. Kazanamazsam önümüzdeki seçimlere bakacağım” dedi.

“Neden projeniz yok?” sorusuna, “Ne projesi, inşaat mı yapıyoruz kardeşim” diyerek tepki gösteren Ekrem Eker, açıklamasında içme suyu sorununa da değindi. Ekrem Eker, “Dere ve göller kurudu. Pompalar, hava pompalıyor. Suyumuzu köy bakkalından paramızla alıyoruz. Her şeyi dışarıdan alıyoruz, suyu da Kanada’dan alsak olmaz mı?” şeklinde konuştu.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(24.02.2014)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Şiddeti Belki Önleme Merkezi (ŞBÖM) kurulacak
»Gizli Tanık Vol Sitrit'e Konuştu : Vicdanımın Sesini Dinledim

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com