"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Meclis’in yemeğini yemek amacıyla eylem yaptı

haber resimUzun süredir işsiz olan genç, Meclis lokantasının yemeğini yemek amacıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ana giriş kapısı önünde eylem yaptı. Alınan bilgiye göre, bunalıma giren 22 yaşındaki İrfan Tok, eline kurusıkı tabancayı alıp, “Kuzu tandır yemek istiyorum” diye bağırınca panik ve korkuya neden oldu. İrfan Tok, elindeki tabancayı şakağına dayayarak şöyle söyledi:
“Cebimde 4 Lira var. Meclis lokantasında pilavlı kuzu tandır da 4 Lira. Bana bir porsiyon kuzu tandır getirmezseniz tetiği çekerim”

Meclis görevlileri hemen harekete geçip, “Kuzu nerede, tandır nerede? Seninle mi uğraşacağız kardeşim. Çekeceksen çek!” diyerek tepki gösterdi. Olayın duyulmasından sonra, siyasi parti temsilcilerinden oluşan 3 kişilik bir heyet gencin yanına gitti. Heyet, “Bildiğin gibi değil. Kolesterol yüzünden biz de yiyemiyoruz. Kuzular boşu boşuna kesiliyor” diyerek ikna etmeye çalıştı. Uzun uğraşlar sonucu heyetin çabası sonuç verdi. Şahsa, cebindeki para kadar ekmek arası döner siparişi verildi. Daha sonra kapıdaki polis noktasına götürülen şahsın yediği önünde, yemediği arkasında olduğu ifade edildi.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(06.05.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Adli Tıp, “Zehir belki var, belki yok” dedi
»Erkekler, eşlerini devlet denetiminde dövecek…

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com