"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Meclis Başkanı, Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nu dağıttı

haber resimMeclis Başkanı Cemil Çiçek, TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nu, “Kış geldi” diyerek dağıttı. Daha sonra da, 4 siyasi parti genel merkezine gönderilmek üzere bir mektup yazarak, hissiyatını dile getirdi. Çiçek, mektubu gazetecilere özetlerken “Tabloyu önlerine koyacağım. Sağdan, soldan baktıracağım. İster satsınlar, isterlerse duvara assınlar. İşi fazla uzatacak durumumuz yok. Seçimler kapıya geldi, millet kömür bekliyor" dedi. Çiçek, bir gazetecinin “Mail atsaydınız daha çabuk giderdi" sözlerine, “Şifremi unuttum” yanıtını verdi.

Meclis Başkanı Çiçek, komisyonu dağıtma kararına yönelik eleştirileri ise şöyle yanıtladı:
“Eleştirilerin önüne, sonuna bakmak lazım. Güneşin önemli bir kısmı da battı gibi geliyor bana. Batan güneş nereye gidiyor? Kırmızı ışıkta biraz mazot yakıyoruz. Motor çalışıyor, tamam bir hararet var. Bu hararet nereden geliyor? Kimse kusura bakmasın, ben topladığımı dağıtırım.”

Komisyonun dağılmasından sonra her biri bir yere giden üyeler ise, bu duruma tepki gösterdi. Adının açıklanmasını istemeyen bir komisyon üyesi, “O kadar çok çalışıyorduk ki, tuvalete bile gidemiyorduk. Sayın Çiçek, sağ olsun içimizden geçeni okumuş. Ancak çok ani oldu” şeklinde karşılık verdi.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(26.11.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Zabıtadan plajda don nöbeti
»Sel olmayınca Meteroloji’den davacı oldu

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com