"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Levent Kırca Yakında Yeni Kanalında

haber resimÜnlü komedyen Levent Kırca’ya, MECLİS TV’den teklif var. Edinilen bilgilere göre teklife ‘Evet’ diyen Kırca, "Olacak O Kadar" adlı programı MECLİS TV’ye yapacak. MECLİS TV, söz konusu programla her kesimden izleyiciye ulaşmayı amaçlıyor. Bilindiği gibi, milletvekili maaşlarına ne zaman zam yapılsa kamuoyunda tepkiyle karşılanıyor. Sorunlarının halka doğru anlatılamadığını düşünen milletvekilleri bu anlaşmaya sıcak bakıyor.

Gazetemize bir açıklama yapan MECLİS TV Müdürü Şerafettin Ekranoğlu, "Milletvekilleri vatandaş için var. Onlar, etle tırnak gibidir. Can ciğerdir. Aralarında paranın lafı olmaz. Milletvekillerinin sorunlarını komiklik yaparak anlatıp, halkı rahatlatacağız" dedi. Sosyal paylaşım sitesinde soru yağmuruna tutulan Kırca ise, "Milletvekillerinin sorunlarını halka en iyi ben anlatırım. Yeter ki içlerini bana döksünler. Yedikleri, içtikleri onların olsun. Bu arada oğlana bir iş ayarlayabilirsem ne mutlu bana" dedi.

MECLİS TV’de yayınlanacak olan "Olacak O Kadar" parodilerinde, yapacak iş olmadığı gerekçesiyle işe gelmeyen MECLİS TV çalışanlarının oynayacağı ifade ediliyor. Eğer isterlerse, milletvekilleri de bu parodilerde rol alabilecek.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(15.02.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Parça Parça Ev Alınabilecek
»Eşeğin kulağından Rus yapımı böcek çıktı

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com