"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Küresel Isınma Karşıtları Küresel bir Soğutmanın mı Peşinde?

haber resimKüresel ısınma karşıtlarına karşı kurulan "Küresel Soğumayla Mücadele" derneğinin başkanı B.A. tanıtım toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Yıllardır Küresel ısınma var diyerek kandırıldıklarını iddaa eden başkan. Bunun küresel soğuma yandaşlarının bir komplosu olduğunu iddaa etti.

Her sene dünyamızın sıcaklığı bu sene bilmem ne kadar arttı falan gibi açıklamalar yapılıyor. Ancak ben kendim bizzat kontrol ettim. Her sene doğalgaz faturam artıyor. Bu olay ısınma sektörünün bir komplosu olabilir. Şekinde açıklamalarına devam eden başkan, hiç unutmam ilkokul öğretmenim "Dünya güneşten kopmuş ve soğuyarak bugünkü halini almıştır" demişti. Bu mantıkla dünyanın ısınması değil giderek soğuması gerekir diyerek "Yıllarca kandırıldık" sözleriyle konuşmasını bitirdi.

Son bölümde basının sorularını alan başkan, "Doğalgaz zamlarından haberiniz var mı?" şeklindeki soruya çok kızarak. "Haberim yok lütfen olayları çarpıtmayalım, derneğimizin siyasetle hiç bir ilgili yoktur" diyerek salonu terk etti.
(26.12.2011)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Washington, Türkiye’ye “Yanınızdayız” mesajı verdi.
»Türkiye'de ilk ses nakli yapıldı

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com