"Yalan Dolan Haber Merkezi"

KPSS adayı sınav yerinde içkili gazino buldu

haber resimKPSS'ye girmek amacıyla sınav giriş belgesinde yazılı adrese giden Fevzi Aslan, okul yerine içkili gazinoyla karşılaşınca şok geçirdi. Ankara’nın Ulus semtinde faaliyet gösteren anılan gazinonun çalışanları, Aslan’ın imdadına yetişti ve kendisini bir yanlışlık olmadı konusunda ikna etti.

Adı açıklanmayan gazinonun önünde gazetecilere konuşan Aslan şunları söyledi: “Buraya geldiğimde içkili gazino görünce şaşırdım. Sınav başlamak üzereydi, bu nedenle geri dönemedim. Gazino çalışanları bana ve benim gibi KPSS adaylarına çok iyi davrandı. Yedirdi, içirdi, ayrıca öğrenci indirimi yaptı. Ben çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Ancak, şeker hastası babam bu olayı duyunca hiç memnun kalmayacak.”

Görüşüne başvurduğumuz gazino sahibi Ahmet K., “Bu adreste bulunan okul, 6 ay önce temelindeki çatlaklar nedeniyle yıkıldı. Okulun öğrencileri, 25 dakika mesafedeki Anadolu Lisesi'ne nakledildi. Biz de arsayı değerlendirdik. İşletmemiz sınava gelenleri mağdur etmeyip, onlara güzel bir gün yaşattı. Yaptığımız çekilişte kazanan 2 kişiye iş teklifinde bulunduk. Daha ne olsun… Masraflarımızı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden mi, yoksa ÖSYM’den mi talep edeceğiz bilmiyorum” dedi.

KPSS mağduru Aslan ise, sınav merkezi tarafından kendisine bilgi verilmediğine dikkat çekerek, bundan sonra sınava girecek adayları okulları önceden kontrol etmeleri konusunda uyardı.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(23.09.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»ABD'li araştırma şirketine göre; Ali ile Ayşe’nin ayrılığı Türk halkını üzdü.
»Meşhur kurufasulyeci: “Gazımızı kendimiz yapalım” dedi.

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com