"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Killing Kamil Hayatını Kaybetti…

haber resim1950'li yıllarda İstanbul'da "Killing Kamil" lakabıyla anılan İbrahim Kamil Kemik, hayatını kaybetti. Killing'in İstanbul temsilcisi olarak bilinen adı geçen, ilerlemiş yaşına rağmen iki gün önce Pendik'te damdan dama atlarken, kafa üstü yere çakılmıştı. Ölüm haberinin duyulmasından sonra dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan Killing temsilcileri İstanbul'a akın etti. Pendik sahilinde toplanan çok sayıdaki Killing, omuzlarında Killing Kamil'in tabutu olduğu halde Gazipaşa Parkı'na kadar yürüdü. Muhabirimize açıklamada bulunan Killing İtalya Temsilcisi Vittorio Giussani, "Kamil ağabeyin hatırı var. Yoksa gelmezdik. Çünkü hiçbir ülkede bu kadar dürtülmüyoruz. Biz bir sülaleyiz, O'nu yalnız bırakamazdık" dedi.

Pendiklilerin şaşkın gözlerle izlediği çok sayıdaki Killing, çocuklara zor anlar yaşattı. Yaklaşık 30 kişilik grup, taşıdıkları tabutu bir masanın üzerine koyduğunda, tabutun yakınından geçen öğrencilerin korkudan bilgisayar tabletlerini yuttuğu gözlendi. Kendilerine Killing fotoğrafı uzatılan vatandaşlardan bazıları ise, "Biz halimize şükredelim. Adamlar açlıktan ne hale gelmiş" şeklinde karşılık verdi. Bu arada, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin yaptığı konuşmada, "Killing Kamil'e Allah'tan rahmet diliyorum. O'nun anısına, Belediye parkımıza pantolon giymiş bir Killing heykeli koyacağız" diye konuştu. Konuşmanın ardından tabutun önüne siyah çelenk konuldu.

Killing Kamil Kimdir? İbrahim Kamil Kemik, 1970'de sevgilisiyle yakaladığı karısını öldürdü. O tarihte, anında kafayı yedi. Ardından toplumsal huzur ve ahlak anlayışının dışına taşan hareketler gösterdi. İşkence yapmaya müsait kişiliğiyle, seksi giyimli bayan karakterler üzerinde envai çeşit işkence uygulamaları gerçekleştirdi. Böylece, çevresinde sevilen bir anti kahraman oldu.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(15.02.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Karpuzcu Ali Dilim: “Milli meyvemiz karpuz olsun” dedi.
»Tüpgaz Dağıtıcıları Birliği (TDB) biber gazı raporunu açıkladı

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com