"Yalan Dolan Haber Merkezi"

İstanbul’da Mafya Anaları Türedi

haber resimİstanbul’un bazı semtlerinde mafya anaları türedi. Son yıllarda mafya babalarına olan güvenin sarsılması nedeniyle, meydan mafya analarına kaldı. Edinilen bilgilere göre Şişli ve Çekmeköy’de “Adalet tecelli edecek mi,etmeyecek mi?” diye fal bakmaktan bıkan vatandaşlar mafya analarına koşuyor. Vatandaş böylece hem sorunlarını çözüyor,hem de mafya analarının hayır duasını alıyor. Asayiş Şube Müdürü Selami Affetmez,“Sürekli devriye halindeyiz,inşallah mafya analarıyla karşılaşmayız.Çünkü İç Güvenlik Yasası büyüklerin ellerinden,küçüklerin gözlerinden öpmemize engel” dedi.

Bakırköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Psikiyatrist
Dr.Ahmet Zahmet konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
“Ne yazık ki, toplumsal değerlerden uzaklaştık. Eskiden mafya babaları çok sevimliydi.Fakiri fukarayı koruyup kollardı. Gıda yardımını belediyeler değil, onlar yapardı. Artık vatandaşın mafya babalarına güveni kalmadı.”

Adının açıklanmasını istemeyen bir mafya uzmanı, mafyanın takım elbise giyme gibi klasik görünümlerinden uzaklaştığına dikkat çekti.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(13.05.2015)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Çatı Aday Belli Oldu
»Adalet Yerini Buldu Mu?

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com