"Yalan Dolan Haber Merkezi"

İlaçlı gazozun mucidi Nuri Alço ilginç açıklamalarda bulundu

haber resimİlaçlı gazoz ile genç kızları kötü yola düşürme modasını başlatan Türk sinemasının unutulmaz ismi Nuri Alço, önceki akşam Asmalımescit’ten çıkarken ilginç açıklamalarda bulundu. Soğuk havaya rağmen üzerinde röpteşambır bulunan Alço, “Alkol alıyorum, geçim sıkıntısından bunalanlara veriyorum. Hiç sigara kullanmadım ancak kamyonet kullandım” dedi. Beraberindeki sevgilisi Gamze ise, “Adam devamlı gazoza hap atıyor. Kimse içmeyince kendisi içiyor. Bu gidişle midesini delecek” diyerek, sitemde bulundu.

Ünlü oyuncu, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında sevgi gösterisinde bulunan genç kızlara, “Hava soğudu. Sıcak bir gazoz ister misin yavrum?” repliğiyle gazoz ikram etti. Alço bu sırada yoldan geçenlerin, “Gazoz kaldı mı? Yanında simit de var mı?” sorusuyla karşılaştı. Alço, “Gazoz var, ilaç kalmadı, simit yok” diyerek, önüne geleni öptü. Bu sırada yanlışlıkla öpülen bir temizlik işçisi, “Ağabey, çok güzel öpüyorsun. Sizin partiniz hangisi?” diye sordu. Soruyu yanıtlamayan Alço, gazetemize şunları söyledi:
“Eskiden ileri demokrasimiz yoktu, gazozla idare ederdik. Sevgilisi olanla olmayan arasında bir fark yoktu. Ne güzel eşittik. Sevişme sahnelerinde çıplak yatardık. Altında bir tek don var. İnsan haliyle tahrik olur ama orada kalırdı. Şimdi öyle mi ya…”
(Ahmet Zeki Yeşil)
(18.01.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Kocasından dayak yedi suçlu bulundu
»Herkes kaçak elektrik kullanabilecek

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com