"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Hüseyin Çelik, “Ben kimsenin abisi değilim” dedi.

haber resimAK Parti sözcüsü Hüseyin Çelik, önceki gün gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Çelik, " Biz hep beraber bir gemide seyahat ediyoruz. Gemi su aldığı zaman hep birlikte helak oluruz. Kusura bakmayın, ben kimsenin abisi değilim. Kimseyi kurtaramam. Bunun böyle bilinmesi gerekiyor” dedi.

Çelik, internet yasaklarıyla ilgili olarak da, “Türkiye, Çin değildir. Halkımız Çinlilere benzemiyor. Ayrıca Çin’de, Çinçin Bağları diye bir yer de yoktur. Bu manada Çin gibi hiç olmaz” şeklinde konuştu. Bir gazetecinin, “Partinizin oy oranlarında düşme olduğuna ilişkin dedikodular var. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?” sorusuna ise Çelik, “Devlet Su İşleri, bırak bu işleri” şeklinde karşılık verdi.

Çelik, konuşmasını şöyle tamamladı:
“Bir Japon atasözü var; kapıyı sert çarpma, kolu elinde kalır. Kim kamunun malına zarar verirse onun burnundan fitilini getiririz. Burnundan nefes alamaz. Yüce divana uzanır, bir daha kalkamaz. Sayın Bahçeli’ye bir çift sözüm vardı ama unuttum. Çünkü bu aralar çok manidarım.”
(Ahmet Zeki Yeşil)
(14.01.2014)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Ülkemizdeki son maya konuştu: “Beni bile uyuttular”
»Kürtaj yaptıran kadına fahri çocuk…

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com