"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Hırsızlar bayramda evinizi ziyaret edebilir

haber resimHırsızlar Derneği Başkanı Rüstem Ç., sosyal paylaşım sitesi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, bayramda tatile gideceklere seslendi. Rüstem Ç., “Bayramlarda kapımızı açan yok diyerek üzülmeyin. Bayramda nöbetçi ekiplerimiz görev yapacak. Eviniz her an ziyaret edilebilir” dedi.

Bayramda tatile gidecek ve büyüklerini ziyaret etmek için evinden uzaklaşacak olanları şimdiden uyaran Rüstem Ç., yapılması gereken işlemleri şöyle sıraladı:
“Yatınız, katınız, villanız, arabanız ve sevgilinizi arkanıza alarak çektirdiğiniz fotoğrafları Twitter ve Facebook’ta paylaşın. Değerli eşyalarınız bu fotoğraflarda açıkça görünsün. Lütfen adres belirmeyi de ihmal etmeyin. Ancak en önemlisi, seyahate çıktıktan sonra saat başı yerinizi bildirin.”

Hırsıza kilit olmayacağına ve bu nedenle aşırı güvenlik önlemlerine gerek bulunmadığına dikkat çeken Rüstem Ç., değerli eşyalarını buzdolabının sebzeliğinde saklayarak kendilerinin aptal yerine koyanları, “Daha sonra buzdolabınız soğutmayabilir” diyerek bilgilendirdi.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(30.09.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»40 yıllık emekli kaynağını gösteremedi
»Türkiye'de ilk ses nakli yapıldı

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com