"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Haber spikeri: “Konuşmamda terslik var”

haber resim‘Kanal 7,5’ta akşam haberlerini sunan ünlü spiker Salih Sessiz, yaşadıklarına isyan etti. Ünlü televizyoncu, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Burnumun sol tarafı tıkalıydı. Parmağımla karıştırırken, doktorum geldi. Bana, ‘Ben bu işin piriyim' dedi. Hem sağdan, hem soldan karıştırmaya başladı. Ne bileyim, nereye gideyim, doktor ne derse doğrudur. O gün bu gündür konuşmamda bir terslik var. Haberleri tersten okuyorum, benden başka kimse anlamıyor. Nolcak şimdi?” diyerek dert yandı.

Burun karıştırma işleminden önce her şeyi kabul ettiğine dair bir kâğıt imzaladığını belirten Salih Sessiz, "Seste problem yok. İki tarafta soba borusu gibi açıldı, diksiyon bozuldu. Duyduğuma göre, İbrahim ağabey de aynı dertten muzdaripmiş. O’ndan akıl alacağım” diye konuştu. Salih Sessiz, işinden olan gazetecilere de selam göndererek duyduğu üzüntüyü şöyle dile getirdi:
“Patron çağırdı. Birlikte kahve içtik. Gitmesem olmaz, sonuçta iş adamı. Konuşmamda terslik olduğu için kendisiyle yazıştık. ‘Geçmiş olsun’ bile demedi. Okuduğum haberleri anlamadığını söyleyip, beni takdir etti. ‘Haberlerin işlerime zarar vermiyor, sakın iyileşme’ dedi. İyileşirsem, beni işten atacakmış.”
(Ahmet Zeki Yeşil)
(25.07.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»İçi yanan çiftçi gözaltına alındı
»Serdar Ortaç Bebek Yapacak

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com