"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Güzel oyuncu “Öpüşmek işimiz” dedi.

haber resimGüzel oyuncu Hatice Şen, rol aldığı dizideki öpüşme sahnesini profesyonelliğe bağlayarak, “Öpüşmek bizim işimiz” dedi. Önceki gün Akmerkez'de alışveriş yapan Şen, üst dudağının şişliğini soran gazetecilere, “Seçim propagandalarına ait kasetleri izleyerek, vatandaşın nasıl öpüldüğünü en ince ayrıntılarına inceledim. Bu işi öğrendim. Öptüğümü RTÜK bile anlamaz. Dolayısıyla, film ve dizilerdeki öpüşme sahnelerinde hep ben oynuyorum. Dizide gördüğünüz dudaklar benim, gerisi başkasının. Çekimden önce acılı lahmacun yedim. Buna rağmen, rol arkadaşıma üst dudağımı kaptırdım” şeklinde konuştu.

Bilindiği gibi, yaz döneminde yayınlanan ‘Kötü Yol’ dizisindeki Nuran Abla karakteri için ilk önce Hatice Şen'e teklif götürülmüştü. Ancak güzel yıldız, mahalle baskısını gerekçe göstererek, kötü yolda öpüşme sahnesine sıcak bakmadı. Şen, daha sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Öpüşgenim… Ancak ben bu dudakları sokakta bulmadım. Sokakta öpüşürken şişlenen insanları biliyorum. Şişleyenlerin sadece şişleri bulundu. Öpüşenler, suça teşvikten tutuklu”.

Dizi yayınlanmaya başlamadan önce iddialı röportajlar veren Hatice Şen’in, öpüşmenin sadece erkek işi olmadığını kanıtladığına kesin gözüyle bakılıyor. Bundan böyle, her türlü öpüşme sahnesinde Şen'i görebiliriz.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(01.02.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Hülya ile Mehmet Aşkı Bitti
»Washington, Türkiye’ye “Yanınızdayız” mesajı verdi.

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com