"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Gizli Tanık Vol Sitrit'e Konuştu : Vicdanımın Sesini Dinledim

haber resimHerkesin peşinden koştuğu gizli tanık Y.Y.'ye Vol Sitrit ulaşmayı başardı. Y.Y. ile keyifli bir röportaj yaptıklarını belirten muhabirimiz, en önemli konunun "Neden böyle bir şey yaptınız" sorusuna verdiği "Vicdanımın sesini dinledim" cevabı olduğunu vurguladı. Röportajdan önemli satır başları ise şöyle : "Çok iyi bir kızdı, onu aldatması beni çok sinirlendiriyordu" , "Bence onu hak etmiyordu" , "Daha iyilerine layık" şeklinde.


Muhabirimiz : Öncelikle röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerçi para istemeseydiniz daha iyi olurdu ama neyse.
Y.Y. : Ben teşekkür ederim. Para için ayrıca teşekkür ederim. Tamamen kendim için harcayacağım.

Muhabirimiz : Kimse sizin kim olduğunuzu bilmese de fakültenin en çok konuştuğu kişi sizsiniz. Birbirlerine çok yakışan iki sevgilinin ayrılmasına sebep oldunuz. Bunu neden yaptınız.
Y.Y. : O Ş****siz kız arkadaşını aldatıyordu ve ben bu olay karşısında kayıtsız kalamazdım. Bir bakıma "Vicdanımın sesini dinledim" ve asla pişman değilim. "Çok iyi bir kızdı, onu aldatması beni çok sinirlendiriyordu"

Muhabirimiz : Herkes sizin malum kıza aşık olan birisi olduğunuzu konuşuyor bu konuda ne söylemek istiyorsunuz.
Y.Y. : Güzel kız allah sahibine bağışlasın ama bu doğru değil.

Muhabirimiz : Anlıyorum. Peki aldattığının nasıl farkına vardınız.
Y.Y. : Kendisinin sahte facebook hesabı vardı. Ordan başka kızlara yazıyordu. Ben de sahte facebook hesabı açtım; kızmış gibi, ekledim kabul etti. Kendisini bayaa bir konuşturdum. Zaten en büyük kanıtlarım bunlardı.

Muhabirimiz : Malum erkek bu kişinin kendisi olmadığını, hatta bunun kendisine kurulmuş bir komplo olduğunu söyledi. Hatta kendi hesabındaki resimlerin aynısının kullanıldığını da iddia etti.
Y.Y. : Ben de duydum ancak buna inanmıyorum. Bence yaptığı Ş****sizliğin üstünü örtmek için yalan konuşuyor.

Muhabirimiz : Peki malum kıza bu durumu nasıl anlattınız. Anlaşıldığı üzere kimliğinizi açığa çıkarmadan yapmışsınız bunu.
Y.Y. : Açtığım sahte hesaptan onu da ekledim. Kabul etmedi. Kabul etseydi sohbetten konuşacaktım. Ben de mesaj gönderdim. Önce cevap gelmedi ve aralarının iyi olmaya devam ettiğini gördüm. Bunun üzerine aramızda geçen tüm konuşmaları kendisine gönderdim. Yine cevap gelmedi ama ondan sonra araları bozulmuş.

Muhabirimiz : Peki olaydan sonra vicdan azabı çektiniz mi.
Y.Y. : Vicdanım çok rahat. Sürünsüz *****enk. "Bence onu hak etmiyordu" ve malum kız bence "daha iyilerine layık".

Muhabirimiz : Anlıyorum. Röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Önceden de söylediğimiz gibi adınızı gizli tutacağız.
Y.Y. : Asıl bana böyle bir imkan verdiğiniz için ben teşekkür ederim.
(30.12.2011)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»İşsizlik oranı tek haneye indi
»Boğaz Köprüsü'nden intihar edeceklere kötü haber...

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com