"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Fenerbahçe’nin tercümanı Samet, Portekizceyi unuttu!

haber resimFenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın, önceki gün Sabiha Gökçen Havaalanı'nda gazetecilere yaptığı açıklama, Alex’e yakınlığı ile bilinen kulüp tercümanı Samet Güzel’e yaramadı. A.Yıldırım’ın, söz konusu açıklama sırasında S.Güzel’e sık sık “Doğru mu söyle, doğru" demesi ve teyit alması tansiyonu yükseltti. S.Güzel'in kardeşi Furkan Güzel, Instagram'da paylaştığı fotoğrafın altına, “Yıldırım Amca çok sinirliydi. Parmağını ağabeyimin gözüne soktu, farkında değil. Oğlan, korkusundan Portekizceyi unuttu. Yemiyor, içmiyor, her şeye kafa sallıyor. Kafasını biz tutuyoruz” diye yazarak, “Ne olacak şimdi?” diye sordu. Ancak gelen tepkiler üzerine F.Güzel, yazdıklarını sildikten sonra, “Gaz zammı beni fena yaptı, kusuruma bakmayın. Su küçüğün, söz A.Yıldırım’ındır. Yaklaşmakta olan bayramınızı şimdiden kutluyorum” dedi.

Gelişmeler üzerine gazetemize açıklamada bulunan A.Yıldırım ise şöyle söyledi: “Alex’i, çocuğum seviyor, teyzem seviyor, dayım sevmiyor. Ben, 3 saniyede karar veririm. Fenerbahçe için babamı bile 1 saniyede silerim. Geriye 2 saniye kalır. Samet, önümüzdeki hafta yapacağım açıklamaya kadar Portekizceyi hatırlamazsa kendi bilir”.

Şimdi, Fenerbahçe Kulübü Başkanı’nın yapacağı açıklamaya kadar, Samet Güzel’in Portekizceyi hatırlayıp hatırlamayacağı merak ediliyor.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(07.10.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Başına Talih Torbası Düştü
»Evlilik programları aniden kaldırıldı

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com