"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Elektrik kesintisi sanalmış…

haber resimEnerji Bakanlığı, Türkiye genelinde yaşanan elektrik kesintisinin sanal olduğunu ve aslında böyle bir olayın yaşanmadığını açıkladı. Açıklamada, “Vatandaşın sigortası mı attı, yoksa bu bir Sibel saldırı mı araştırılıyor. Sibel, henüz soruları yanıtlamadı. Sefer, metro hatlarında seferler yapılamadığı yalanını neden ortaya attı? Domino taşı oynayanlar, taşları birbirlerine fırlattı, çok ayıp oldu” denildi.

Adının açıklanmasını istemeyen bir yetkilisi de, soruları şöyle yanıtladı:
“Ayıptır söylemesi, 15 yıldır böyle bir şey yaşanmadı. Şimdi neden yaşanıyor? Bu çok manidar. Keşke kriz masası kurulmasaydı. Çünkü masanın bir ayağı kısaydı. İstanbul'da vatandaşlar metroda mahsur kaldıklarını zannetti ve ‘bu ne ayak?’ diye sordu. UFO tamir eden bir elektrikçi, uzaylılara inat elektriklerin gittiğini iddia etti ama nereye gittiğini söylemedi. Vatandaşlarımız tabii ki boş yere tesir altında kaldı. ”

Enerji Bakanı ise yaşanan gelişmeleri, “Saniyeler içinde sisteme inandık. Birbirini tetikleyen yapının ve frekansın düşmesiyle grafiklerle peynirli gözleme yedik. Sistem adına bunu söylemem lazım. Ancak iletim hatlarında sorun var. İnsanlar birbirleriyle konuşmuyor. Bu yalanı kimin uydurduğunu araştırıyoruz. Böyle bişey tekrarlanmayacak inşallah" şeklinde yorumladı.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(05.04.2015)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Vatandaş Tutumlu Değil
»10 yıldır hayal kuramıyor

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com