"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Dünya Kadınlar Günü’nü kocasıyla birlikte kutladı...

haber resimAksaray'da, 2 çocuk annesi Şaziye S. (45), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü eşi Mülayim S.(47) ile birlikte evinde kutladı. Kutlamaya işsiz kayınpederinin de piknik tüpüyle katıldığı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, kocasının kendisini çok sevdiği için dövdüğünü düşünen kadın, 8 Mart günü sabahı dayak yemeyince hiç yoktan huylandı. Bu nedenle, durumu kayınpederine anlatarak yardım istedi. Eşini sürekli döven Mülayim S. ise, konu kendisine intikal ettiğinde, "Kadına yönelik şiddet küreselleşmiş bir sorundur. Küresel kriz ülkemizi teğet geçtiğine göre, kadına yönelik şiddet de teğet geçmiş demektir. Bu nedenle, karımı bir günlüğüne dövmedim. Ancak, babam yardım ederse döverim" dedi. Daha sonra, boş piknik tüpünün kafasına değdiğini hisseden Şaziye S, böylece kutlamanın başladığını anladı.

Olay, TOKİ Konutları'nda öğle saatlerinde meydana geldi. Şaziye S, eşi ve kayınpederi, çeşitli kostümler giyerek ellerinde enstrümanlarıyla bu anlamlı günü pasta keserek kutlamak istedi. Bu esnada, Şaziye S'nin göz yaşlarına hakim olamadığı görüldü. Pastayla birlikte burnu kesilen ve kanlar içinde kalan kadın, sesleri duyup eve gelen komşulara can havliyle bir açıklama yaptı. Şaziye S açıklamasında, kayınpederinin ellerinden tuttuğunu ve kocasının kendisine zorla pasta yedirdiğini söyledi. Bu arada, Mülayim S, günün önemine ilişkin bilgilerin yer aldığı "Seven adam nasıl döver?" başlıklı broşürler dağıttı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen polis, kutlamayı büyümeden sona erdirirken, piknik tüpüne el koydu. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(07.03.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Putin telefona çıkamadı
»Sürünerek rekorlar kitabına girdi

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com