"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Deprem Uzmanı Depremi Yorumladı

haber resimProf. Dr. Ahmet Dürter, paniğe neden olan son depremle ilgili olarak konuştu. "Depreme ihtiyatlı bakmamız lazım! Bakalım, gerçekten deprem oldu mu? Ben hissetmedim. Çünkü çok hissiz bir adamım. Olmuş da olabilir, olmamış da olabilir. Eğer deprem, KHK ile yasaklanmışsa zaten olmamıştır. Yetkililerin açıklamasını bekleyelim" dedi.

"Depremi duyan var. Siz uyuyor muydunuz?" şeklindeki sorumuzu ise Dürter "Ben, televizyonda Seda Sayan'ı izliyordum. En heyecanlı yerinde deprem olmuş. Tabii bu bir iddia. Deprem olsa avizeler sallanırdı ama sallanmadı" diye yanıtladı. Dürter konuşmasına şöyle devam etti:
“Bölgede her dakika iş kazası yerine bu tür sarsıntılar oluyor. Bunun arkasından büyük olasılıkla dış güçler var. Bir süre toplanma yerlerinde toplanıp tavla oynayın."
(Ahmet Zeki Yeşil)
(15.06.2017)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Başbakanlığı dinlerken yakalandı
»Haber spikeri: “Konuşmamda terslik var”

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com