"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Havaya Bakarken Kayboldular

haber resimAğırlıklı olarak gençlerden oluşan ücretsiz konaklama ve konukseverlik sitesi Couch Surfing topluluğu son eyleminde kayboldu. Daha önce İstanbul’da metro istasyonunda soyunma eylemi yapan topluluk, Galatasaray Lisesi önünde gerçekleştirdiği son eylemde ortadan kayboldu. Yaklaşık 60 kişilik grubun akıbeti ise merak konusu. Görgü tanıkları, sözkonusu topluluğun yoldan geçen şahıslarca çalındığını iddia ederken, Couch Surfing'in Türkiye elçisi yaptığı açıklamada, "geçen eylemde soyunmakla hata ettik. Halkı tahrik etmemeliydik" dedi. Konuyla ilgili olarak araştırmalarını sürdüren yetkililer,dilenci mafyası üzerinde duruyor, kimilerine göre ise grup uzaylılar tarafından kaçırıldı.


Dilenci Mafyasından Şüpe Ediliyor
Emniyet güçlerinin yaptığı açıklama: "O kadar insan tepki vermeden durduğu için dilenci mafyası bu durumu fırsat bilmiş olabilir" şeklinde. Ayrıca görgü tanıkları da bu bu ihtimal yönünde açıklamalar yaptı.


Uzaylılar mı Kaçırdı
Kosinüs Uzay Araştırma Merkezi yetkililerine göre ise grup uzaylılar tarafından kaçırılmış ya da uzaylıların yanına misafir olarak gitmiş olabilirler. Açıklama ise şu şekilde: "Elde ettiğimiz bilgilere göre uzaylılar Couch Surfing grubu ile uzun süredir ilgileniyordu. Onları kaçırmış ya da misafir etmek için almış olabilirler"
(Ahmet Zeki Yeşil)
(15.02.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Nihat Doğan Nobel’e Aday
»Alttan ısıtmalı yol alttan dondu

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com