"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Çıplak kadın vücudunda kebap servisi…

haber resimJaponların çıplak kadın vücudunda yemek servis etme sanatı İstanbul’da hayata geçti. İstanbul/Balmumcu'da faaliyet gösteren ünlü kebapçı Galip Baba bu pahalı servisi ağzının tadını bilenlerin hizmetine soktu. Masanın üzerine yarı çıplak uzanmış kadınların vücuduna yerleştirilen acılı-acısız kebaplar ve sınırsız ayranın bedeli ise kişi başına 300 dolar. Yeni trende yoğun ilgi olduğunu belirten Galip Baba, “İşlerimiz çok güzel. Evlere servisi başlattık. Tek sıkıntımız tabakları alıkoyan ve geri göndermeyen müşteriler… Şimdiden beş tabak kayıp" dedi.

Bu arada, “Galip Baba’nın Yeri” isimli restoranın başlattığı kadın vücudunda kebap servisi tartışma yarattı. Gönüllü kebap tabağı olan Sushi Nalan takma isimli Nalan Ç., “Yıllar önce Serdar Ortaç göbeğimde zeytin yemişti. Bu konuda deneyimli olduğum için kebap işine girdim. Müşterilerden ricam, kebap tabağı ile oynamasınlar. Tabağı fazla sıyırmasınlar. Nihayetinde bu kul yapısı değil” şeklinde konuştu.

Kebapçılar, eski bir Japon geleneği olan bu uygulamanın yaygınlaşması halinde canlı tabak ihtiyacının doğacağına dikkat çekiyor.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(08.11.2013)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Washington, Türkiye’ye “Yanınızdayız” mesajı verdi.
»Muhalefet Soğukları Protesto Etti

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com