"Yalan Dolan Haber Merkezi"

“Alo öldürüleceğim” dedi ama öldürülmedi

haber resimAntalya’da, jandarma yerine 157 yangın hattını arayarak öldürüleceği yönünde ihbarda bulunan ve yerini bildirmeden telefonunu kapatan kişi, Antalya Konyaaltı plajında toprağa gömülü halde bulundu.

Yangın ihbar hattını 2 gün önce arayarak “Beni öldürecekler” şeklinde bilgi veren ancak yerini belirtmeden telefonu kapatan kişiyle ilgili olarak, jandarma ve itfaiye ekipleri önceki gün bir çalışma başlattı. Geçen yıl hayatını kaybeden Ruhi Tuzruhu (65) adına kayıtlı telefonun sinyallerini tespit eden ekipler, “Bu adam geçen yıl ölmüş, bize yeni haber veriyor” diyerek, çalışmalarını durdurdu. Ancak Konyaaltı plajında, bir Alman turist ayağı takılıp düşünce çalışmalar buraya yoğunlaştırıldı. Sahildeki turistleri tek tek sorgulayan ve dedektörle arama da yapan ekipler, toprağa gömülü vaziyette inşaat işçisi Davut Takar (25) ile karşılaştı. Polis ve itfaiye ekiplerini karşısında gören Takar, “Doktorum kuma yat dedi ama kaç gün yatacağımı söylemedi. Turist kızlar da çok güzel, kendimden geçmişim” şeklinde talihsiz bir açıklamada bulundu.

İtfaiye görevlileri, bu arada Takar’ın üzerine su sıkarak ateşini aldı. Ayrıca telefon kayıtlarının incelenmesi sonucu, telefonun çalıntı olduğu belirlendi. Gözaltına alınırken “Bana takılıp düşen Helga’dan özür diliyorum. Keşke ölseydim. Turistlere iyi davranalım, onları sevelim” diyen Takar, çıkarıldığı mahkemece sağ kalmak suçundan tutuklandı.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(26.04.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»İstanbul trafiğinde aşık olup evlendi
»Bakanlar Değişti

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com