"Yalan Dolan Haber Merkezi"

"Allah O Balkanların Belasını Versin!"

haber resimSon günlerde artan kar yağışının ardından kar topundan yaralanan bireylerin sayısındaki artış, uzmanları harekete geçirdi.


"Kar Toplarını Sıkmayın"
İstanbul Üniversitesi Meteoroloji Bölüm Başkanı Sami Sıtkıoğlu, iki gün daha sürecek kar yağışlarının oyun arzusunu artıracağını, halkın bu konuda daha sağduyu olması gerektiğini belirtti. Sert kar toplarının açtığı yaralanmalara dikkat çeken Sıtkıoğlu, "Ayıptır kardeşim, koca koca adamlarsınız yahu" dedi.


"Allah O Balkanların Belasını Versin"
Konuşmasına agresif bir şekilde devam ettiği görülen Sıtkıoğlu'nun, balkan devletlerine yaptığı ağır göndermeler dikkatlerden kaçmadı. Sıtkıoğlu, "Çocukluğumdan beri, bu ülkenin vatandaşıyım. Bütün soğukları bazı batı ülkelerinden yedim. Karlofça'dan beri ızdırabımız millet olarak sürüyor, birbirimizi yaralayarak oyuna geliyoruz." dedi.


Basın açıklamasının ardından, bir basın mensubunun "Neden bu kadar gerginsiniz?" sorusuna, "Allah o balkanların belasını versin." dediği ileri sürüldü.


Kar yağışlarının iki gün daha süreceği yinelendi.
(habersiz muhabir)
(15.02.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Kızını Bakana evlatlık verdi
»Başkent'te şüpheli postal paniği…

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com