"Yalan Dolan Haber Merkezi"

ABD'li araştırma şirketine göre; Ali ile Ayşe’nin ayrılığı Türk halkını üzdü.

haber resimGeçtiğimiz temmuz ayında sürpriz bir kararla evlenen ve düğünlerinde kendilerini aniden havuza atarak üşüten Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel’in ayrılığı kamuoyunda şaşkınlık yarattı. Bilindiği gibi, birbirinden herhangi bir talepleri olmayan çiftin boşanması hızlı oldu. Konuyla ilgili olarak, ABD'li bir araştırma şirketi 90 bin denek üzerinde bir kamuoyu araştırması yaptı. Araştırmanın sonuçlarına göre, Türkiye'de halk bu ikilinin ayrılmasından dolayı üzgün. Deneklere sorulan “ Bunların ayrılması Arap baharını etkiler mi, olası bir aşka onay verir misiniz?” sorusuna, “Ne oldu, bir şey mi oldu, yine tongaya mı geldik?” şeklinde karşılık verenlerin oranı yüzde 98.

Ali Taran’ın, bu araştırmadan haberinin olmadığı ve yakınlarından birine SMS göndererek “Biz halkımızı sevindirmek için evlenmiştik. Yatımızla Knidos, Simi, Kilimli ve Leros adalarını gezdik geldik” dediği öğrenildi. Özyılmazel de boşanma dilekçesinde “İyi ve kötü günümüzde hep yanımızda olan halkımıza teşekkür ediyorum” şeklinde bir ifade kullandı. Ankete, Özyılmazel ile Taran çifti arasında geçtiğimiz günlerde yaşanan bebek krizi de yansıdı. Çünkü “Ali ile Ayşe’nin bebeği olsun mu?” sorusuna deneklerin % 46,6’sı olsun, 23,3’ü olmasın, 16,2’si “Bana ne”, 3,2’si “Sana ne” diye cevapladı. Özyılmazel’in bebek istediği, Taran’ın ise göbek istemediği için bozuştuğu öne sürülüyor. Özyılmazel’in önceki gün köşesinde yazdığı “Aşk ölmez, yatalak kalır. Bakıcı tutacak param yok” başlıklı yazı, anket sonuçlarını destekler nitelikte.

Ankette ortaya çıkan bir başka çarpıcı sonuç da, aslında Özyılmazel ve Taran'ın evliliğinin çatırdadığı ancak halkın bunu duymadığı şeklinde oldu. Taran, anket için “Artık çok da önemli değil” derken:
Yılmazel ise, “Anketten haberim yok, benzin zammı bana koymaz” yorumunu yaptı. Taran'ın, hem kafasını dağıtmak hem de anketi yapan şirketi ziyaret için ABD'ye gittiği öğrenildi.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(29.04.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Sel olmayınca Meteroloji’den davacı oldu
»Putin telefona çıkamadı

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com