"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Akşamcılar ölüm sarhoşluğunda

haber resimSahte rakıdan ölen ölene… Kaç kişinin hayati tehlikesi olduğu ise bilinmiyor. Adının açıklanmasını istemeyen Sağlık Bakanlığı’ndan bir yetkili, “Hastanelerde tedavisi süren sarhoşları zapt etmekte güçlük çekiyoruz, yakınları bir zahmet gelip alsın” dedi. Bu arada polis, bazı imalathanelere operasyon düzenledi. İmalathane sahipleri adına konuşan Selami Baygın şöyle söyledi:
“Rakımızı içen ölüyor. Nedenini araştırıyoruz. Yine de talebi karşılamakta zorlanıyoruz. Devlet destek versin, kaliteli sahte rakı yapalım.”

Sahte rakıdan zehirlenerek hastaneye kaldırılan Ferhat K. (45)ise, “Devlet rakıyı ucuzlatsın. Benim midem yandı, başkasının midesi yanmasın. Çok güzel kokuyordu. İçince içim bir tuhaf oldu. Gözlerim kendiliğinden kaydı. 155 polisi aradım. Durumu anlatıp, ‘Beni bu durumda cennete alırlar mı?’ diye sordum. Yanıt alamadım. Sonra ambulans geldi. Çok affedersiniz ambulansa kustum” şeklinde konuşarak özür diledi.

Bu arada, Akşamcılar Derneği tarafından yapılan açıklamada, “Üyelerimiz ölüm sarhoşluğuna yattı. Devletimiz rakıyı ucuzlatana kadar sahtesini içmeye devam edeceğiz. ” denildi.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(03.11.2015)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Okula giren hırsız akıllı tahtaları çaldı
»Kocasından dayak yedi suçlu bulundu

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com