"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Adalet Yerini Buldu Mu?

haber resimKamuoyunda günlerdir tartışılan "Adalet yerini buldu mu?" sorusuna son noktayı yine Adalet koydu.


Ankara'daki evinden yaklaşık 6 ay önce ayrılan genç kadın, sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamada, "Benim yerim Muharrem'in yanıdır. Ben yerimi buldum, çok mutluyum" dedi. Edinilen bilgiye göre; Adalet, 2 yıl önce peşine takılan köpeklerden korkup kaçarak evlendiği eşiyle, ekonomik kriz yüzünden araları bozulunca gizlice evden ayrıldı. Daha sonra, İstanbul'da çay ocağı işleten Muharrem'le, çay ocağında çayda çıra oynarken tanıştı.


Gelişmeler karşısında şaşkın bir durumda olan Adalet'in yakınları, Adalet'in yerini bulduğuna ve çay ocağında çayda çıra oynandığına inanmıyor. Adalet'in amcasının oğlu gazetemize yaptığı açıklamada, "Geç gelen Adalet’tir, Fahriye abla değil" diyerek, genç kadının geri dönmesini istedi.


Konu hakkında açıklamada bulunan Çaycı Muharrem ise, "Beni bu işlere karıştırmayın. Adalet'in, dinlemeye takılmamak amacıyla bana ait olan çay ocağındaki telefondan konuştuğunu öğrendim. O'na güvenim sarsıldı" dedi. Emniyet yetkililerinin gözaltına aldığı Muharrem, sorgusu tamamlandıktan sonra serbest bırakıldı. Sorgu sırasında Muharrem'e, "Adalet'le aranızda neler geçti?" ve "Çay ocağındaki telefon senin mi?" sorularının sorulduğu tahmin ediliyor.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(15.02.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Emekliler intibak zammı istemiyor
»AB'den Türkiye'ye 'Ramazan Davulcusu' uyarısı

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com