"Yalan Dolan Haber Merkezi"

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "Belki bırakırım, bırakmazsam da azaltırım” dedi

haber resimMilli Takımda eleştirilerin odağındaki isim Abdullah Avcı, kamuoyunun merak ettiği soruları cevaplandırdı. 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri (D) Grubu'nda Macaristan'a 3-1 yenilen A Milli Takım'ın teknik direktörü Avcı, istifade etmeyi düşünmediğini açıkladı. Ancak kimden istifade etmeyi düşünmediğini söylemedi. Avcı, düzenlediği basın toplantısında, "Her şeyin farkındayım, Gülhane parkındayım. Şu an itibariyle düşünmüyorum. Çünkü 3 golden sonra beynim durdu. Sadece bakıyorum. Biz çocuk değiliz, ayıp bir şey yapmadık. Türk futbolunun sorunu süreklilik ve devamlılıktır. Bu nedenle gol yemeye devam edeceğiz. Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu ile biz teknik heyet, sorunları çözme mücadelesi veriyoruz" dedi. Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu zaman ve sabır işidir. Belki bırakırım, belki bırakmam. Bırakmazsam da azaltırım, bu mereti”.

Avcı, oyunun tamamen planladığı gibi başladığını belirterek, "İyi pas pas yapan ve golü bulan takımdık. 31. dakikada ilk golü yedik. Üstüne su içtik. Rakibin hocası 2. santrforunu sokacaktı, benden çekindi. Rakibin yüksek topuklularla etkili olduğunu biliyorduk. Kademedeki oyuncumuzun işi bırakması nedeniyle ikinci golü yedik. Oyunun içinde aksiyonlarını arayan bir takımdık, penaltı golüne kadar... Belki maçı kuzu çevirme durumumuz olabilirdi. Bugün kazansaydık, arkadaşlara gazoz ısmarlayacaktım" değerlendirmesini yaptı.

TFF yöneticilerinden Milli Takımlar Sorumlusu Selim Koray ise, “Kendisi ile sürekli konuşuyorum. Beni duymuyor. Şartlar ne olursa olsun Abdullah Bey’in arkasındayız. Sürpriz yaparsa şaşıracağız” ifadelerini kullandı.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(18.10.2012)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Makaslanan şiirlerin anlamı bozulmuyor
»Yönetici apartman sakinlerini fişledi

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com