"Yalan Dolan Haber Merkezi"

3’ncü boğaz köprüsünün ayakları çıktı

haber resimUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, yapımı devam eden 3. Köprü’nün ayaklarının bayağı çıktığını açıkladı. Edinilen bilgilere göre, Bakan Lütfi Elvan, önceki gün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile birlikte 3. Köprüyü havadan inceledi. Yetkililerden bilgi alan Elvan, “Köprü havadan çok güzel görünüyor. Ayakları da bayağı çıkmış” diyerek, yanındakilere işaret parmağı ile köprünün ayaklarını gösterdi. Başkan Topbaş da, "Kör müyüz, görüyoruz” şeklinde karşılık verdi.

Bakan Elvan, daha sonra inşaata uğrayarak, işçilerle sohbet etti. Burada gözleme yedi, bağlama dinledi. Ayrıca işçilere, “Her yer taksi, her yer AVM. Olmaz böyle şey! Ülkede bir dengesizlik var. İnsanlar tek ayak üzerinde duramıyor. Güvenlik önlemlerinizi alın. İskeleyi sağlam yapın. Aksi halde aşağıya düşersiniz” şeklinde seslendi.

İşçilerden birinin, “Sayın Bakanım, okuyup üflemeden yükseğe çıkmıyoruz. Düşenlerin kendi hatası” dediği iddia edildi. İşçinin sırtını sıvazlayan Başkan Topbaş’ın ise, “Aferin oğlum, makro ölçekte baktığın için seni kutluyorum” şeklinde karşılık verdiği kaydedildi.
(Ahmet Zeki Yeşil)
(14.04.2014)

facebook twitter
  

Belki ilginizi çeker :
»Doktorlara yönelik şiddet yeni proje ile önlenecek
»Ekmeğe zam gelmedi

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com