"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Kardan Adam Kayıp

haber resimİstanbul/Büyükçekmece belediye parkı civarında yaşayan vatandaşlar tarafından, yoğun kar yağışının yaşandığı günlerde yapılan kardan adam kayıp. Vatandaşların ‘Kâmil’ adını verdiği kardan adamdan bir haftadır haber alınamıyor. Mahalleli, "Öldürülmesinden korkuyoruz" diye gözyaşı döküyor. Organ mafyasından şüphelenen mahalle muhtarı, Kâmil’in fotoğrafıyla İstanbul'u dolaşıyor. AKUT görevlilerinin bölgede gerçekleştirdiği arama çalışmalarında ise,"Orada kimse var mı?" şeklinde bağırmaması moralleri iyice bozdu.

Edinilen bilgilere göre polis, »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Çipli Kimlik Kartını Beğenmedi

haber resimHayrabolu’da kamudan emekli Fadıl Tokmak, yeni kimlik kartını teslim alırken, “Hani bunun jipi?” diye sordu. Görevli memur “Ne diyonlan sen! 15 Liraya jip mi olur?” şeklinde cevap verince ortalık karıştı. Nüfus müdürünün odasına giden Tokmak “Jipimi vermezseniz sizi Başbakan’a şikâyet edeceğim” diyerek tehditler savurdu. Nüfus müdürünün, “Beyefendi, Jiple çipi karıştırıyorsunuz” şeklindeki yanıtı da adı geçeni sakinleştiremedi.

Sinir krizi geçirdiği anlaşılan Tokmak, daha sonra kapının önünde duran bir jipi kolonya döküp yakmak istedi. »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Noel Baba bu yılbaşı Türkiye’ye gelmiyor

haber resimHer yılbaşı gecesi çocuklara hediye dağıtan Noel Baba, bu yıl Türkiye’ye gelmiyor. “Noel Baba uyduruk bir adam” ve “Kapı yerine bacayı kullanıyor” şeklindeki eleştirilere çok üzüldüğünü belirten Noel Baba, “Çocuklara sürpriz olsun diye bacadan giriyorum. Bacalar çok kirli, pencereler kapalı. Ne yapacağımı şaşırdım. Siz, en iyisi Nasrettin Hoca’yı çağırın” dedi.

Yılbaşını Değerlendirme Toplantısı'na katılan ve adının açıklanmasını istemeyen Kültür ve Turizm Bakanlığından bir yetkili, konu hakkında şöyle söyledi: »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Okula giren hırsız akıllı tahtaları çaldı

haber resimHayrabolu’da, bir ilkokula bacadan giren hırsız, öğrencilerin kullandığı akıllı tahtaları çaldı. Sınıflardan çok amaçlı akıllı tahtaları çalan hırsız, okul idaresinin kapısına “Tahtalarınıza akıl danışacağım. Çünkü bu dünyada akıl danışacak akıllı bir dostum yok” şeklinde not bıraktı. Okul müdürü, sabah okula geldiğinde gördüklerini şaka zannetti. Hırsızın notunu okuduğunda tepkisini “Hırsızın yerinde olsaydım ilkokuldan değil, üniversiteden akıllı tahta çalardım. Bu hırsız bence akıllı değil” şeklindeki sözlerle dile getirdi.

Olayın duyulmasından sonra veliler, okula akın etti. Hırsıza beddualarını gönderdikten sonra ise »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Yayın Yasağı Alışkanlık Yapıyor

haber resimRadyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından getirilen geçici yayın yasakları alışkanlık yapıyor. Televizyon İzleyenler Derneği Başkanı Sami Ekran tarafından yapılan açıklamada, 100 kişiden 56'sında bu hastalığın görüldüğü vurgulandı. Sami Ekran şöyle söyledi:
“RTÜK ne zaman yayın yasağı getirse, yayın balığı yemiyoruz. Mecburen diğer balıklara çok fena alıştık. Yasak kalkınca, canımız yayın balığı istemiyor. RTÜK, zırt pırt yasak getirip bizi hasta etmesin; yasak, sürekli olsun.”

RTÜK’ün yayın yasağından balıkçılar da şikâyetçi. »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Dolarlarını Kaportacıda Bozdurdu

haber resim“Bul karayı al parayı” oyununu oynatarak geçimini sağlayan Tophaneli Osman, dolarlarını yakında bulunan kaportacıda bozdurdu. Osman, dolarları kullanılamaz hale geldiğinde ise, kaportacıdan dekontunu istedi. Ancak kaportacı, dekont veremedi.

Edinilen bilgilere göre kaportacı, “Abi bu işte bir yanlışlık var. Sen, döviz büfesine gidecektin” dedi. Osman ise, “Ben şimdi Instagram hesabımda ne paylaşacağım? Dolarını bozdurana yemek ısmarlıyorlar, bari yemeğimi ısmarla” diyerek »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Sayfa: « 1 2 3 4 5 6 7 »Toplam 59 Sayfadan 4. Sayfa

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com