"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Emekliler intibak zammı istemiyor

haber resimMilyonlarca emekli, kendilerine verilecek intibak zammına tepkili. Bilindiği gibi, Anayasa Mahkemesi'nin kararıyla emeklilere intibak zammı verilecek. Konuya açıklık getiren Emekliler Derneği Başkanı Selami Salam, "Çok şükür, emekliler açlığa intibak etti. Bu nedenle, intibak zammı istemiyoruz. Anayasa Mahkemesi’nin başka işi yok mu? Bu zammı bünyemiz kaldırmaz. İntibak zammına karşı başlattığımız mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz" dedi.

Uzmanlara göre, intibak zammıyla emeklilerin geliri »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Rezidansın elbise dolabında yaşıyor

haber resimİstanbul’da yaşayan sanayici Sami Salaş, 1,5 milyar dolara aldığı rezidansın elbise dolabında sevgilisiyle birlikte yaşıyor. Karısı tarafından evden atılan Salaş, “Deniz manzaralı rezidansı aldım, rahatladım” dedi. Rezidansın elbise dolabında yaşama fikrinin sevgilisinden geldiğini belirten ünlü sanayici, “İnternet yok, televizyon yok, çok samimi bir ortam var. Bir hobi bahçesi bulana kadar bu şekilde yaşamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Tuvalet ihtiyaçları için rezidansın alt katındaki AVM’ye gittiklerini söyleyen Salaş, hayatından memnun. »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

İşsizler Parti Kuruyor

haber resimKayıtlı işsiz sayımız 4 milyona yaklaştı. İşsizlikten utandığı için durumunu çevresinden ve sevgilisinden saklayanların sayısı ise belli değil. TÜİK, işsizler ordusunun parti kuracak seviyeye ulaştığını açıkladı. Açıklamada, “Genç işsizliği çok arttı. Dört gencimizden biri işsiz. Yani işi olan bir gencimiz, işi olmayan dört arkadaşına çay ısmarlıyor. Gençler iş bulmadan yaşlanıyor. İŞKUR’a koşanları görenler ise, bunun bir maraton zannediyor” denildi.

Sorularımızı yanıtlayan »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Parça Parça Ev Alınabilecek

haber resimKonut sahibi olmak isteyenlere müjde! Bundan böyle bir konutu parça parça almak mümkün. Sorularımızı yanıtlayan Parça Konut Derneği Başkanı Faruk Fanta, "Bir daireye gücü yetmeyen küçük yatırımcı dairenin tuvaletini alabilir. Bir başka yatırımcı aynı dairenin salonunu alır. Ardından biri gelir dairenin balkonunu alır. Sonra gül gibi geçinip giderler" şeklinde konuştu.

Parça Konut Projesi’ni "Çok güzel ve acayip" olarak değerlendiren Fanta, “Dünyada dükkân, ahirette iman. »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Kararsızlar Karar Verdi

haber resimEdinilen bilgilere göre, rerandum sonucunu kararsızlar belirleyecek. Ancak kararsızlar ne diyecek? Ünlü anketçi Refik Referandum, bu konuya açıklık getirdi. Ona göre kararsızlar referandumda, "Ben bilmem eşim bilir" diyecek. Çünkü kararsızlar, şapkadan çıkan tavşanı görmüyor.

"Dum Dum Referandum" konulu panelde konuşan Refik Referandum, parti tabanlarının sızdırdığını belirterek şöyle söyledi:
"Kararsızlar, bir ıslaklık hissedince karar verdi. Baştan »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Neil Armstrong'un Sırrı

haber resimAy'a ayak basan ilk insan Neil Armstrong'un 46 yıl önce Ay'a neden gitmek istediği ortaya çıktı. Armstrong'un evinde bulunan günlük herkesi şaşırttı. Çünkü adı geçen, "Apollo 11" adını verdiği günlükte konuyla ilgili olarak şunları yazmıştı:
"Ben böyle Dünya görmedim; gelen kazıkladı, giden kazıkladı. Üstüne üstlük herkes beni dışladı. Çok yalnızım. Bu Dünya'yı terk etmezsem adam değilim."

NASA, Armstrong'un günlüğünü inandırıcı bulmadı. Yapılan açıklamada "Karısıyla arası bozuktu. Psikolojisi »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Sayfa: « 1 2 3 4 5 6 7 »Toplam 60 Sayfadan 4. Sayfa

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com