"Yalan Dolan Haber Merkezi"

Arda Net Konuştu

haber resimTV'de canlı yayına bağlanan Arda Turan, gayet net konuştu. Kemiksiz iki kilo gelen konuşmasında Arda, "Kısa konuşacağım, isterseniz ölçün. Hakkımın yüzde ellisini helal ediyorum. Ancak sahada yüzde yüzümü veriyorum. Kusurlarım var biliyorum. Sakallarım sert mesela. Bana oyuncu diyorlar. Ben, aylardır kimsenin düğününe gitmedim" dedi. Program sunucusu ise Arda'ya, "Televizyonun sesini biraz kısar mısınız?" şeklinde karşılık verdi.

"Tamam, şimdi oldu mu?" diye soran Arda konuşmasına şöyle devam etti: »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Mülakatta Kaybetti!

haber resimGirdiği mülakatı kaybeden Keramettin Kasvet adlı şahıs, yaptığı basın açıklamasında, "Yazılıyı kazandım, mülakatta kaybettim. Sormadığım kimse kalmadı, telefonumu bulamadım. Mülakatı yapanlardan şüpheleniyorum" dedi. Torpili olanların mülakatı kazandığını iddia eden Keramettin "Torpil pasta sevmiyorum. Bu suç mu? Bu bile her şeyi ortaya seriyor" diyerek mahkemeye başvurduğunu belirtti. »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Eski Ramazanlar Anıldı

haber resimEski Ramazanlar Derneği (ESRD) Başkanı Ramazan Eski ve dernek üyeleri, Ramazan ayına girilmesi nedeniyle eski Ramazanları törenle andı. Eski Ramazanların kabrine karanfiller bırakıldı, dualar okundu. Ramazan Eski, eski Ramazanların isimlerini tek tek saydıktan sonra "Eski Ramazanlar, her gün duş almazlardı ama temiz insanlardı. Modaya uyup, asla yırtık kot giymezlerdi. Karınları toksa Ramazan çadırlarına girmezler, oruçlu arkadaşlarına zorla yemek yedirmezlerdi” şeklinde konuştu.

Törende, adı Ramazan olan bir vatandaş da »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Nefes Alma Vergisi Geliyor

haber resimNefes alan vergi verecek! İstanbul'da, “Ozon Tabakamıza Maşallah” konulu panelde konuşan vergi uzmanı Vahit Veren, “Ben aldım oldu, devri bitti. Nefes alma artık yıllık olarak vergilendirilecek. Çünkü fazla nefes alanlar var. Bu kayıt dışılığa seyirci kalamayız” dedi. Konuyla ilgili çalışmanın tamamlanmak üzere olduğunu belirten Veren "Vergiler vatandaşın havayı çekiş gücüne göre belirlenecek ve kaçak nefes alanlar cezalandırılacak" şeklinde konuştu.

Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF), nefes alma vergisini »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Ücretsiz Stres Çarkı

haber resimDevlet, sosyal güvencesi olmayan vatandaşa ücretsiz stres çarkı verecek. Edinilen bilgilere göre, vatandaşın “Stresliyim, elimden bir kaza çıkacak!” demesi yeterli. Stres çarkı alan kişilere sadece “Yandan çarklı mı olsun?” diye sorulacak. Peki stres çarkını alan nasıl döndürecek? Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı ‘Döndür Beni Dayanışma Vakfı’ bu konuda yardımcı olacak. Vakıfta görevli bir yetkili, “Vatandaş böylece ‘Başlarım babanın stres çarkına’ diyerek işlemi yarım bırakmayacak” şeklinde konuştu.

Bir vatandaş, “Stres çarkı herkese verilmeli. Benim sosyal »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Domates neden pahalı?

haber resimDomatesteki fiyat artışı ekonomi bakan yardımcısı Nahit Zeytinci’ye soruldu. Zeytinci, "Seracılar işi serdi. Bütün gün, domatesin sebze mi yoksa meyve mi olduğunu tartışıyor. Rekolte düşüyor, dekolte çıkıyor. Olmaz böyle! Sonra Antalya’yı sel aldı. Antalya halinde hâl kalmadı. Ancak Rusya’ya ihracat sürüyor. Putin’in annesi işi gücü bırakmış salça yapıyor” şeklinde konuştu. Zeytinci, ayrıca yakında Çin malı domateslerin piyasaya sürüleceği müjdesini de verdi.

Konu hakkında görüşü sorulan tarım uzmanı Ali Çiçek, »Devamı
(Ahmet Zeki Yeşil)

facebook twitter

Sayfa: « 1 2 3 4 5 6 »Toplam 61 Sayfadan 3. Sayfa

Bizi Takip Edin

twitter twitter rss

ahmet zeki yeşil hunili kral.
ahmet zeki yeşil'in kitapları.


FAVORİ YAYINLARI

Alt Yazı

» Çocuğuna bir türlü yemek yedirmeyi başaramayan annenin elindeki kaşığın uçuş saati 100 saate yaklaştı... Anne Thy pilot olarak başvurmayı düşünüyor...
» Biber üreticileri derneği biberlerin sürekli toplumsal olaylarda kullanılmasının önüne geçmek için olağanüstü toplandı...
» Karın yağmasıyla mahallede taş stokları tükendi...
» Patlamış mısır bulamayan gencin bardakta satılan mısırı patlamaya çalışmaya başlamasından endişe ediliyor...
»Tümü


Kamu Araştırması

Nasıl Buldunuz ?
Çakma gibi sanki
Hadi hevesinizi kırmayalım

Sponsorlu

reklam vermek için iletişime geçin. info@volsitrit.com